Listopad 2012

Amanda a Ozzy- něco nového co vím

7. listopadu 2012 v 16:49 | Ali |  Kdo přežije...
Tak jo. Už jsem konečně našla o nich něco dalšího. Není to nic moc, ale něco vím. Takžé...Amanda s Ozzym se rozešli někdy před 20. sérií. Pak je oba pozvali aby učinkovali. Oni si ale už neměli co říct a tak tam šla jen Amanda. No tak to je vše co vím :D

Kdo je Alison- odpověd najdete zde

5. listopadu 2012 v 19:30 | Ali
Taky jste tak zvědaví jako já? A chcete vědět kdo je A? Tak to jste na správném místě. Moje zvědavost mě totiž donutila si zjistit, kdo je A. Takže vám to prozradím. Kdo to však nechce větědˇ tak může odejít. :)
Takže A je....Mona. No to už možná víte. A nebo taky ne. Mona je "kamarádka" Hanny. A jak se to stalo? Na to vám hned odpovím. Mona našla Alisin deník. A Alison si tam zapisovala tajemstí ostatních holek. A tak posíla zprávy pod podpisem A. No, ale to není úplně všechno. Něco ještě nevíte. Možná. Alison měla dvojče. To dvojče bylo psychycky nemocné a tak bylo v blázinci nebo kde. Když se našlo tělo Alison, nebylo její. Bylo její bláznivé sestry. Alison jí zabila. Byla místo ní v blázinci a odtamtud utekla. Jelikož Mona byla zabita tak se Alison ujala posílání zpráv pod podpisem A.
Takže další diskuze, co si o tom myslíte? :D

Pretty Little Liars

5. listopadu 2012 v 19:17 | Ali
Ahojky díváte se na seriál Pretty Little Liars? V česku se jmenuje Prohnané krásky. Je podle knížky roztomilé malé lhářky. Je o tom, že jednou zemře Alison. Arie, Spencer, Hanně a Emily někdo píše zprávy. A podepisuje se jako A. Že by to byla Alison?
No to vy už asi víte ale... No prostě chci založit diskuzi, kdo si myslíte, že je A. A prosím nepište sem, že víte kdo to je. To si nechte na jinou diskuzi :)