Říjen 2012

Knihy

14. října 2012 v 11:08 | Ali |  Knihy.....
Ahoj, tady bych chtěla zhodnotit pár knížek:
1. Rudá jako rubín
Tak tato knížka má všechno. Od napétí až po lásku. Taky tam nechybí nějaká ta vražda... Je to moje nejoblíbenější knížka. Nejvíce se mi líbil konec, ale začala jsem šílet a hledat si, kdy vyjde modrá jako safír :) (Jsem už prostě takokvá.)
Každopádně ji dávám 10/10 bodů.
2. Modrá jako safír
Tahle knížka je snad ještě lepší, než Rudá jako rubín. Má to skvělý děj a Gwendolyn má skvělé hlášky. (to samé platí i pro rudá jako rubín.) Samozřejmně, že tam nechyběla láska a další věci co mají být v pořádné knížce. Zase musím říct, že konec byl nejlepší. Od téhle knížky jsem neodešla na dlouho.
Této knížce dávám 10*/10
3. Čarodějnice z Hex Hall
Další úžasná knížka! Nemohla jsem jí přestat číst. Nevím co dodat. Taky tam nechyběla láska, napětí, vraždy... Hned jak jsem knihu dočetla tak jsem běžela k počítači a zjistila si, kdy vyjde další díl. Knížku jsem půjčila kámošce Adi a ona z toto byla vážně nadšená :D
Tahle knížka musí dostat 10/10 (vím, je to divné, že tady dávám samé desítky, ale prostě musím :))
4. deník(y) malého poseroutky
Když jsem byla v chorvatsku, četla jsem poseroutky. Docela mně bavily, ale někdy to už bylo nudné. Něco tomu chybělo. Byl to deník, mohla tam být láska. Taky tam chyběly vraždy. (to je možná můj názor, ale bez toho se neobejdu.)
takže dávám 5/10 bodů.
5. Erilian: město čarodějů
Tahle knížka se mi moc nelíbila. Byla uspěchaná, a někdy jsem nevěděla třeba čím je sakra zabil... Byla od České autorky, ale zklamala mně. Byly tam nějaké vraždy nebo napadení v uličce, jenže jsem neměla husí kůžu. Se srovnáním s Hex Hall je ta knížka hrozná.
Knížce dávám 3/10 bodů. (jinak nemůžu, když jsem poseroutkovi dala 5 bodů.)

Survivor- Borneo

3. října 2012 v 18:16 | Ali |  Kdo přežije...
Konečně! Konečně!
Konečně už začíná zase...............Kdo přežije!!!!!! Je to super.
Konečně jsou jiné série!!!!
Kdo přežije je ode dneška zase ve své celé své kráse na obrazovkách prima cool. Určitě se dívejte!

Dnes je premiéra Kdo přežije- BORNEO!Tak se dnes i zítra dívejte na Kdo přežije jen na